Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Facebook дозволить користувачам контролювати свою конфіденційність

Facebook запустив новий інструмент, який дозволить користувачам відв’язати від свого профілю дані, які передали соціальної мережі сторонні сайти й сервіси. Про це повідомляє канал “Прямий” з посиланням на The Verge.

Новий інструмент, який компанія розробила після скандалу з Cambridge Analytica, призначений для того, щоб дати користувачам більший контроль над конфіденційністю їх даних.

На даний момент ця функція доступна лише в трьох країнах – Ірландії, Південній Кореї та Іспанії. Користувачі з інших країн отримають її найближчим часом.

Зокрема, коли цей сервіс запрацює, в налаштуваннях програми з’явиться інструмент “Очистити історію”. У цьому меню буде відображатися список сайтів, які передали соцмережі дані, пов’язані з профілем користувача. При натисканні на кнопку “Очистити історію” ця інформація буде видалена з облікового запису користувача Facebook.

“Facebook планує продовжити створення аналогічних інструментів, оскільки намагається переорієнтувати компанію на конфіденційність”, – йдеться у повідомленні.