Ви тут:
Суспільство 

Ексклюзив «Ранку з Інтером»: Ольга Сумська стала дизайнером одягу!

22 серпня, народна артистка України Ольга Сумська відзначає 53-річчя. Свій вік вона не приховує. Ольга прекрасно виглядає і по праву вважається однією з найкрасивіших українських актрис. Напередодні дня народження в ексклюзивному інтерв’ю програмі «Ранок з Інтером» Ольга поділилася секретами краси і щасливих сімейних відносин, розповіла, чому часто їздить до Польщі, рідко бачиться з єдиною внучкою, а також повідала про сюрприз, який готує для українських жінок.

Виявляється, Ольга Сумська зовсім скоро дебютує як модний дизайнер! “Мрії збуваються! Нарешті настав час, коли я можу зосередитися на своєму хобі. Вже цієї осені я презентую колекцію одягу під назвою «Рідна», – ділиться планами актриса. – Це буде стилізований сучасний літній одяг з принтами в українському стилі. Мене надихали картини Марії Примаченко, Катерини Білокур. На подіум вийдуть відомі жінки України – мої подруги, а також мій друг Олег Пінчук. Я закладаю певну енергетику в цю колекцію. Гарантую: в моїй сукні незаміжня жінка зустріне свою долю!»

Паралельно з розробкою колекції модного одягу Ольга Сумська встигає грати в театрі – вона задіяна в семи антрепризних спектаклях – і зніматися в кіно як в Україні, так і за кордоном.

Зараз актриса працює над п’ятим сезоном польського серіалу. Для цієї ролі вона навіть вивчила польську мову: «Коли я вперше приїхала на майданчик, сказала: «А давайте я спробую вивчити мову!» Мені дали текст, я записала українськими літерами польські слова і так вчила».

Поки народна улюблениця зайнята на зйомках, домашніми справами займається її чоловік – актор Віталій Борисюк.

Ольга впевнена: секрет щасливого сімейного життя – в терпінні: «Це мій секрет і порада всім жінкам – бути терплячими! Я сьогодні відволікаюся від негативу, бережу себе. Коли мені хочеться висловитися, я спочатку порахую до п’яти або десяти, щоб стриматися і не сказати зайвого».

Обидві дочки Ольги Сумської продовжують акторську династію. Молодша Анна в цьому році теж вступила до театрального інституту.

«Нарешті це сталося. Ми дуже всі переживали, я її відмовляла, бо у акторів дуже складне життя», – ділиться народна артистка України. Старша дочка – Антоніна Паперна – теж актриса, зараз живе в Москві, там будує кар’єру і виховує дворічну дочку від актора Володимира Яглич. Ольга журиться, що бачить єдину внучку не так часто, як хотілося б: «Я нечасто можу приїхати до них. Прошу Тоню: привези внучку нам з Борисюком, хочемо її побавити. Але дочка каже: ні, мамо, ти до нас приїжджай. Я була у них кілька місяців тому, навесні. Попестила дитину, поплакала. Тепер потрібно вибрати час, щоб поїхати знову».

Ольга Сумська – завжди струнка і підтягнута – навряд чи у когось асоціюється зі словом «бабуся». У 53 роки актриса не поспішає лягати під ніж пластичного хірурга. Вона впевнена: зберегти красу можна і без хірургічних втручань. «Я роблю маски, роблю «уколи краси» – куди ж без них? Не боюсь про це говорити. Зараз навіть юні дівчата йдуть на уколи краси, але я б їм не радила цього робити. Їх можна починати робити після 40 років, тому що потім шкіра звикає, а ви вже підсіли і стаєте залежні».

Але найголовніший секрет краси та успіху Ольги Сумської в тому, що вона захоплена тим, що робить. Актриса йде в ногу з часом, багато працює і знижувати темп свого життя не збирається.