Дублери «Ворскли» у видовищному матчі зіграли внічию з «Десною»

Полтавці більшість часу матчу грала у більшості, однак так і не переміг.

Як розповіли у прес-службі «зелено-білих», грою невикористаних можливостей з боку молодих ворсклян можна назвати звітну зустріч у Чернігові.

Цікаво, що за перебігом подій у матчі не виникало сумнівів, що полтавці обов’язково знайдуть свій шанс. Футболісти «Ворскли», мабуть, відчуваючи, що гра дається, тринькали нагоду за нагодою, і, зрештою, все прийшло до того, що за десять хвилин до завершення матчу господарі повели у рахунку, реалізувавши 11-метровий штрафний удар.

На 84-й хвилині кандидат до молодіжної збірної України Назар Мосійчук заробив пенальті, але Мамро під час виконання послизнувся на газоні, і м’яч полетів «в молоко».

Ще за чотири хвилини все той же Мосійчук знайшов шпарину в оборонних побудовах чернігівців, вирвавши для «Ворскли» виїзну нічию – 1:1