Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

До полтавського музею передали унікальні Олімпійські реліквії

Музей фізичної культури, спорту та олімпійського руху на Полтавщині поповнився новими реліквіями, які стосуються  XXIV Літніх Олімпійських ігор.

Більше про це на своїй сторінці у соцмережі facebook розповіла голова Полтавської обласної федерації триатлону Інеса Гетьман.

«Грамоти, медалі, знаки, марки, фотографії, речові експонати відображають особливості зародження фізкультурно-спортивного руху, олімпійського в Україні та світі. Днями до музейної кімнати фізичної культури, спорту та олімпійського руху Полтавщини завітали Светлана Копчикова з першим тренером Іриною Ткач (Селютіна). Після ознайомлення з експозицією розвитку сучасного олімпізму Світлана Глібівна передала до основного фонду особисті речі: спортивний одяг, сувеніри, значки, медаль учасниці Олімпіади 1988 у Сеулі», – йдеться у повідомленні.

Літні Олімпійські ігри 1988 або XXIV Літні Олімпійські ігри — міжнародне спортивне змагання, яке проходило під егідою Міжнародного олімпійського комітету у місті Сеул, Республіка Корея, з 17 вересня по 2 жовтня 1988 року.