Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До опалювального сезону в Полтаві готові трохи більше половини будинків

Під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради сьогодні, 21 серпня, ухвалили рішення щодо підготовки житлового фонду, об’єктів комунального господарства міста до експлуатації та роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Полтави Віталій Худолій прозвітував про проведені роботи. Так, на замовлення управління нині профінансовані капітальні ремонтні роботи житлового фонду.

Зокрема, трубопроводів у підвальних приміщеннях – на суму 2,3 млн грн; заміни віконних та дверних блоків на сходових клітинах під’їздів – на суму 1,7 млн грн; ліфтів – на суму 15,6 млн грн; дорожнього покриття внутрішньо-дворових проїздів – на суму 3,4 млн грн; поточний ремонт житлового фонду профінансовано на суму 1,1 млн грн. Поточний ремонт ліфтів у житлових будинках профінансовано на суму 7,9 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міськради.

Нині роботи по ремонту житлового фонду та об’єктів благоустрою продовжуються.

Окрім того, підприємством «Житлово-експлуатаційна організація №2» підготовлено до роботи в опалювальний період 531 житлових будинки з централізованим опаленням, що становить 57% від запланованого обсягу. Виконано профілактичний ремонт та ревізію запірно-регулюючої арматури систем холодного та гарячого водопостачання та опалення у понад 300 будинках, промивання опалювальних систем у 154 житлових будинках, ремонт електрощитових – у 282 будинках. Впродовж міжопалювального сезону виконано заміну 1157 м труб холодного та гарячого водопостачання, 1076 м труб опалення, 640 м труб водовідведення. Нині роботи продовжуються.

Порушили й питання опалення 109-го мікрорайону.

– Невдовзі розпочнуться земляні роботи з реконструкції ділянки магістрального трубопроводу теплової мережі для переключення споживачів 109 мікрорайону до котельні по вул. Квітуча,6, – повідомив заступник начальника управління ЖКГ Віталій Худолій. – Ми заздалегідь продумали цю можливість, щоб у непередбачуваних випадках не постраждали мешканці. Вони будуть отримувати тепло без перебоїв.

Під час засідання виконкому, ухвалили рішення щодо тимчасового перекриття руху транспортних засобів на вулиці Дослідна від перехрестя з вулицею Квітуча до перехрестя з вулицею Докучаєва, що пов’язане з виконанням вищевказаних робіт.

Начальник Інспекції по контролю за благоустроєм Антон Тонконог зазначив:

– На місці проведення робіт будуть встановлені дорожні знаки, забезпечено об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів. Усе це погоджено з патрульною поліцією.

Також, частково буде перекрито рух транспортних засобів на вулиці Зелена від будинку № 29 до будинку № 71/1 зі сторони вулиці Лобачевського, у зв’язку із проведенням земляних робіт в межах проекту «Капітальний ремонт вулиці Зелена у місті Полтава. Коригування».