Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чи варто давати дитині іграшки в садочок

Дитячий садочок – новий етап в житті дитини, котра ще недавно спала в колисочці. І адаптовуватися їй у цьому житті багато в чому доведеться самостійно. І відмінною підтримкою в цей непростий період стануть улюблені іграшки, переконані психологи.

Одразу слід зазначити, що в деяких садочках заборонено приносити свої іграшки в групу. Робиться це зазвичай з утилітарних переконань: щоб дорогі іграшки не зламали діти, щоб їх не загубили, зробивши “винуватими” працівників садочка, щоб діти не сварилися через бажання погратися іграшкою. Проте багато психологів вважають, що улюблена іграшка просто необхідна дитині в садочку.

Це її зв’язкова “ниточка” з домівкою. Як би весело не було в садочку, діти рано чи пізно починають сумувати за домом. А маленьким сором’язливцям, сильно прив’язаним до мами, іграшка просто необхідна. Тож, якщо вихователі не заперечують, можна сміливо взяти її в садочок, у всякому разі, занести в групу і залишити в шафці. 

Головна умова – іграшка не повинна мати дрібних деталей, наголошують фахівці. Якщо хлопчик полюбляє маленькі машинки, і вже переріс обмеження за віком, нести їх в садочок все одно не варто, адже там можуть бути і молодші діти, які, можливо, ще тягнуть до рота все, що сподобалось.

Також іграшки повинні легко митися. В цьому сенсі крупні пластикові іграшки кращі, аніж пухнасті м’які, хіба що батьків не лякає перспектива частої хімчистки.

поширити новину: