Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Через саундтрек до фільму “Зірка народилася” Леді Гагу звинуватили в плагіаті

Слідом за американською співачкою Кеті Перрі, Леді Гагу також звинуватили в плагіаті. Як повідомляє 112.ua, з посиланням на Page Six, музикант Стів Ронсен стверджує, що мелодія пісні Shallow з фільму “Зірка народилася” запозичена з його пісні Almost 2012 року.

Ронсен вимагає чималу компенсацію, враховуючи успіх хіта Shallow, що отримав “Оскар”, але адвокати Гаги підозрюють, що чоловік лише хоче прославитися і заробити.

Основна претензія Ронсена полягає в тому, що в пісні Shallow на словах I’m falling звучить та ж послідовність нот “соль-ля-сі”, що і в його композиції Almost.

Адвокат з боку звинувачення Марк Ширіан повідомив про те, що вони провели експертизу і направили всі матеріали команді співачки.

У свою чергу, команда співачки зазначила, що даний фрагмент можна знайти у багатьох творах, назвала ці звинувачення “нахабним вимаганням”, а її адвокат Орін Снайдер дав зрозуміти, що вони будуть боротися.

“Раніше група Kraftwerk виграла 20-річну тяжбу за двосекундний фрагмент пісні, який використовувала Сабріна Сетлур. Після цього юристи заявили, що таке рішення суду сильно обмежить свободу творчості багатьох виконавців”, – йдеться у повідомленні.


поширити новину: