Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Антирейдерський штаб розглянув скаргу ДП «Новогалещинська біологічна фабрика» щодо захоплення землі та врожаю соняшника

7 серпня 2019 року, під головуванням заступника голови Полтавської облдержадміністрації Романа Товстого, відбулося засідання регіонального оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

В його роботі взяли участь представники Головного управління Національної поліції у Полтавській області, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, прокуратури Полтавської області, Головного управління ДСНС України у Полтавській області, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області та аграрних асоціацій. Про це повідомили в ГУ ТУЮ у Полтавській області.

Розглядали скаргу Державного підприємства «Новогалещинська біологічна фабрика» щодо рейдерського захоплення землі та урожаю соняшника і звернення Губської Ганни Сергіївни щодо рейдерського захоплення приватного сільськогосподарського підприємства «Маяк».

«Детально проаналізувавши надані на розгляд документи, ознак рейдерстава в першому зверненні не виявили, а от друге питання врегульовано завдяки оперативним діям Міністерства юстиції України та правоохоронних органів. Дії реєстратора визнали неправомірними і підприємство повернулося до попереднього власника», – повідомив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

«Відрадно, що робота антирейдерського штабу має позитивні приклади злагодженої роботи усіх компетентних служб», – наголосив Роман Товстий.