Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

31 серпня, 1 і 28 вересня у Полтаві обмежать рух транспорту на кількох вулицях

Для забезпечення проведення підготовчих робіт та установки елементів стартового містечка для проведення міжнародного спортивно-масового заходу «Полтава Нова Пошта Напівмарафон» 31 серпня з 18:00 до 18:00 1 вересня на ділянці вулиці Соборності (від вулиці Сінної до вулиці Дмитра Коряка) буде тимчасово припинений рух транспортних засобів.

Об’їзд транспорту на цей час здійснювати майданом Незалежності, вулицею Коваля та прилеглими до них вулицями. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Також, з метою гарантування безпеки дорожнього руху під час проведення міжнародного спортивно-масового заходу «Полтава Нова Пошта Напівмарафон» буде обмежений руху транспорту 1 вересня з 08:00 до 16:00 згідно з маршрутами (додаються).

Окрім того, з метою створення умов для безпеки дорожнього руху під час проведення нічного забігу «Полтавська ніч», буде обмежено рух транспорту 28 вересня з 18:00 до 23:00 на проспекті Першотравневому (від пам’ятника Келіну до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка).

Відповідні рішення ухвалили сьогодні під час засідання виконкому.