Ви тут:
Суспільство Україна 

2 серпня згадують першого загиблого на Євромадані Сергія Нігояна

2 серпня 1993 року народився Герой Небесної сотні Сергій Нігоян – колишній студент Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання, активний учасник Революції гідності.

Його родина, рятуючись від війни у Нагірному Карабасі свого часу знайшла притулок в Україні. 

З 8 грудня 2013 року перебував на Майдані Незалежності у місті Києві, де був активним учасником Революції гідності. На Євромайдан приїхав з власної ініціативи, попередньо не повідомивши батьків. На Майдані був охоронцем, жив у наметах разом з протестувальниками з Львівської та з Івано-Франківської областей, а також у Будинку профспілок. Приїжджав додому на початку січня 2014 року, проте, попри вмовляння родини, вирішив повернутися на Майдан.

Загинув 22 січня від вогнепальних поранень під час протистояння на вул. Грушевського. Указом Президента України №890/2014 від 21 листопада 2014 року за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності Нігояну Сергію Гагіковичу посмертно присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».