Ви тут:
Освіта Суспільство 

ЗНО до магістратури з іноземної можна скласти повторно

Для вступників у магістратуру, які матимуть бажання повторно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, буде проведено додаткове тестування. Спеціальна екзаменаційна сесія відбудеться у листопаді.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич, повідомляє “Освіта”.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 7 до 15 жовтня, а сам іспит відбудеться 5 листопада.

Пункти проведення зовнішнього оцінювання створять у Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні та Харкові.

Для реєстрації вступнику необхідно буде звернутись до приймальної комісії одного з вишів, куди він планує вступити. Важливо, що перед цим обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.

Результати третьої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови можна буде використати для вступу в 2019 році тільки на контракт.

Вступники також мають звернути увагу, що третя сесія буде платною – вартість окремо визначить Український центр оцінювання якості освіти. Передбачається, що вона буде на рівні пробного тестування ЗНО для школярів.

Як відомо, єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО мають складати вступники в магістратуру спеціальностей галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право»,  «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування»,  «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

поширити новину: