Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський перелічив масштабні корупційні схеми, що діють в Україні

Володимир Зеленський назвав корупційні сфери, які наразі вдалося встановити. Про це Президент повідомив під час засідання Нацради з питань антикорупційної політики, інформує Еспресо.TV.

“Ви чули про гучну історію про корупцію в державному концерні “Укроборонпром”… На днях ми передали (правоохоронцям. – Еспресо) ще одну корупційну схему у сфері оборонної промисловості”, – сказав Зеленський.

“Як виявилось протягом п’яти років діяльності попередньої влади спецекспортери лише за декількома сумнівними контрактами перерахували майже $30 млн на рахунки офшорних компаній за ніби-то надані послуги”, – пояснив він.

Також Зеленський нагадав, що одному з найбільших агрохолдингів України – Миронівському хлібопродукту (МХП) – із державного бюджету виділено майже 2,5 млрд грн.

“Дотацій – так це називається. Насправді він не потребує державної підтримки, бо має наддприбутки”, – переконаний президент.

Ще одна схема, за словами Зеленського, стосується “Укртрансбезпеки”:

“Україна щорічно витрачає на дороги 4 млрд грн, а їх немає. Саме через відсутність належного контролю за недотриманням встановлених норм ваги автотранспорту та встановлені побори з боку працівників “Укратрансбезпеки”, – сказав Зеленський.

“Вчора за значні недоліки у роботі був відсторонений від виконання обов’язків керівник “Укртрансбезпеки” (Михайло Ноняк.- Еспресо)”, – додав президент.