Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Збираємося у відпустку: до яких лікарів треба звернутися та що покласти в аптечку

За статистикою лікарів, кожен четвертий курортник звертається за медичною допомогою. Причин для погіршення здоров’я у відпускників безліч. Спровокувати загострення може зміна клімату, способу життя, харчування.

Крім того, літо – пора, коли доводиться працювати в напруженому цейтноті, за себе і за відпочиваючого в цей час колегу. Організм та імунна система працюють на межі можливостей. Тому, коли ми впадаємо в відпускний релакс, у нас не тільки з’являються нові хвороби, але і загострюються старі. Щоб уникнути подібної неприємної ситуації, перед відпусткою потрібно відвідати деяких лікарів, повідомляє rz.com.ua

стоматолог
У жодній країні страховка не покриває стоматологічні послуги. Зубний біль гарантовано провокують переохолодження і заняття дайвінгом. Візит до стоматолога потрібно запланувати не менше ніж за два тижні до відпустки, адже для повноцінного лікування часто одного візиту до лікаря недостатньо.

терапевт
Людям старше 40-а років перед від’їздом потрібно перевірити артеріальний тиск. Тривалий переліт, зміна клімату та часового поясу можуть стати причиною розвитку гіпертонічного кризу. Якщо лікар запропонувати здати аналізи, не відмовляйтеся, лабораторна діагностика, зокрема, клінічний і біохімічний аналіз крові розкажуть про наявність виникли або тільки назріваючих захворювань.

ЛОР
Про наявність сірчаних пробок людина може навіть не здогадуватися, поки в вухо не потрапить вода. Набрякла пробка створює відчуття закладеності і шуму у вухах, а витягнути її самостійно, без допомоги лікаря, неможливо. Виявити і видалити сірчану пробку потрібно до прибуття на курорт.

гінеколог
Переохолодження, загрожує загостренням запальних захворювань, які виникають у жінок з урогенітальними інфекціями. Як правило такі інфекції відрізняються безсимптомним перебігом, виявити їх може тільки лікар-гінеколог. Також необхідно пройти ультразвукове обстеження, наявність міоми, є протипоказанням до прийняття сонячних ванн, оскільки при перегріванні може відкритися кровотеча.

Що покласти в аптечку
Градусник, пластир, перекис водню – все це стане в нагоді для обробки ран.
Для підтримки здоров’я шлунково-кишкового тракту можуть стати в нагоді сорбенти (при харчових отруєннях), ферменти (при переїданні, для поліпшення травлення), антацидні препарати (при печії, болях у шлунку, викликаних підвищеною кислотністю), протимікробні засоби, які застосовуються для лікування кишкових інфекцій .
Антисептики і анестетики – при болю в горлі.
Нестероїдні протизапальні препарати – для зняття больового синдрому і запалення при артриті, при загостренні остеохондрозу.
Антигістамінні препарати на випадок появи алергічних реакцій.

Перейти до вмісту