Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

За кошти інфраструктурної субвенції у Гребінківській ОТГ планують придбати комунальний транспорт

Гребінківська міська об’єднана територіальна громада на розгляд Мінрегіону подала один проект, який буде реалізований за кошти інфраструктурної субвенції. Її для Гребінківської громади у цьому році передбачено у розмірі 847,5 тисяч грн.

На весь обсяг фінансування подано один проект – “Придбання транспортних засобів спеціального призначення (трактора) та комплектувальних виробів до них (розкидача дорожніх сумішей та причепа самоскидного тракторного) для КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств, йдеться на сторінці Гребінківської громади у Фейсбук.

Інфраструктурна субвенція з державного бюджету поступає в бюджет міської ради частинами, після отримання всієї суми коштів, міська рада оголосить тендер на закупку товарів”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Інфраструктурна субвенція: скільки коштів отримає кожна громада Полтавщини

За словами директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інни Іщенко, цього року для громад Полтавщини спрямовано 94,4 млн грн інфраструутурної субвенції. Уже подано заявки на 158 проектів, їх передали Мінрегіону на розгляд і виділення коштів для реалізації. Це придбання комунальної техніки, ремонт шкіл, садочків, облаштування доріг.

поширити новину: