Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Якою буде погода у вихідні

З південних широт в Україну йде суттєве підвищення температури повітря. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила синоптик Наталка Діденко. 

– Одразу починаю прогноз погоди на нашу виборчу неділю. Практично всю Європу в неділю накриє спека і навіть сильна, до +40 градусів. Лише північні узбережжя зможуть відмахуватися від немилосердних градусів морською свіжістю, – написала Діденко.

21 липня у південній частині України, на Сході та подекуди в Центрі також буде спекотно, +28+33 градуси, а на решті території +25+30 градусів.

Завтра, 19 липня, ця температурна зміна ще розкручуватиметься. 

У більшості областей України передбачається +24+28 градусів, на Півдні +26+30 градусів, у західній частині подекуди +23+25 градусів. Дощі, місцями з грозами, найбільш ймовірні у західних та північних областях. Південь, Схід, Центр побудуть у сухій сонячній погоді.

У Києві завтра, 19 липня, є ймовірність дощу з грозою, проте сонця вистачатиме також. Потепліє вдень до +24+26 градусів. Протягом суботи-неділі стовпчики термометрів ще підстрибнуть, у столиці нагріє повітря до +26+29 градусів.

– Погода влаштовує практично всіх, була спека, потім свіжість, тепер знову спека. Треба насолоджуватися і цінувати наш помірно-континентальний клімат і розуміти, що вибори та навколишня метушня – маленькі піщинки нашого життя та життя атмосфери. Проходять атмосферні фронти, проносяться циклони, минають вибори – а в українському небі завжди будуть оці прекрасні купчасті хмари, завжди блищатиме діамантиками на сонці Дніпро і завжди зеленітиме травичка у дворах, – зазначила Наталка Діденко. 

поширити новину: