Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Якою буде погода 9 липня: прогноз від відомого синоптика

9-те липня в Україні очікується прохолодним та з дощами.

Дощі найбільш ймовірні на Півночі, Заході та місцями на Одещині. На решті території суха сонячна погода все ж втримається, це – Схід, значна частина Півдня та Центру. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила синоптик Наталка Діденко.

Вона зазначила, що температура повітря протягом дня поки що коливатиметься в межах +19+24 градусів, на Заході очікується місцями +18+20 градусів, у південній частині та на південному сході буде традиційно тепліше, 25+28 градусів, комфортно.

– А в середині тижня вже згадаємо про піджачки, светрики, а голі коліна громадян сховаються під джинсами та поважними штанами. Хоча коліна все ж буде видно з рваних джинсів, мода вона така мода. Вночі можливі навіть легкі пуховички, бо дмухне майже осінню, +8+13 градусів, – повідомила синоптик.

На Півночі та Заході можливий поривчастий вітер, переважно західного напрямку.

У Києві у вівторок пробігатимуть хмарки, в окремих районах можливий дощ, температура повітря вночі +10+13 градусів, вдень близько +20 градусів.

– На тижні розраховуйте на періодичні дощі, прохолодну вночі, помірно теплу вдень, погоду, сумка полегшає від термальної води та віяла, але поважчає парасолею. Не змерзніть, якщо що – можна грітися коло спільних товариських багать. Чи займатися бігом коло поважних державних установ – там завжди асфальт та бруківка рівно покладені. Розумного справедливого тижня, – підсумувала Наталка Діденко.