Ви тут:
Р Суспільство 

Як обрати спортивний жіночий топ?

Жіночий топ є важливим елементом спортивного гардероба, до вибору якого потрібно віднестись з особливою уважністю. Проте не всі це розуміють і багато жінок вважають що без нього можна просто обійтись замінивши звичайним бюстгальтером. Проте це не так. Будь-якій жінці буде не зручно виконувати фізичні вправи без спеціального бра. Адже під час тренувань груди повинні бути добре зафіксовані, а звичайний бюстгальтер цього забезпечити просто не може.

Чому варто придбати спеціальний спортивний топ?

Дослідження вчених показали, що спеціальний топ допомагає наполовину скоротити рух грудей під час занять спортом. А тому його наявність просто обов’язкова незалежно від розміру грудей. Придбати якісний спортивний жіночий топ можна тут https://www.sportmaster.ua/ru/catalog/gnochiy_odyag53-topi2/. На сайті магазину представлений широкий асортимент жіночих топів та іншого спортивного одягу відомих виробників.

Спортивний топ відмінно фіксуватиме груди під час фізичних навантажень забезпечуючи цим самим ефективні тренування. Він не буде сковувати ваших рухів та сприятиме правильному диханню.

Сучасні топи для фітнесу як правило виготовлені з якісних матеріалів. У ньому ваша шкіра дихатиме, адже тканина добре вбиратиме вологу. Спортивні топи зазвичай безшовні. Ця обставина забезпечить вам додатковий комфорт під час занять спортом.

Як не помилитися при виборі спортивного жіночого топа?

Обираючи таку річ обов’язково врахуйте зверніть увагу на такі важливі критерії:

  • Етикетка. Враховуючи те, що типи навантаження бувають різними враховуйте це при виборі. Таку інформацію можна знайти на етикетці виробу.
  • Чашка. Дуже важливим критерієм є правильно підібраний розмір чашки, який повинен дорівнювати окружності ваших грудей.
  • Тканина. Віддавайте перевагу виробам відомих брендів з синтетичних тканин. Сучасні синтетичні матеріали не будуть викликати алергію та дозволять шкірі виводити вологу.
  • Бретельки. Чим більш активним буде навантаження – тим ширшими мають бути бретельки. Широкі бретельки при активному навантаженні зможуть забезпечити кращу фіксацію грудей.
  • Маркування. При виборі бажано звернути увагу на спеціальне маркування, яке свідчить про комфортність білизн.
  • Примірка. Купуючи топ для занять спортом не забувайте його приміряти. Порухайтесь в ньому, пострибайте. Груди при цьому повинні добре зафіксованими.