Ви тут:
Культура Суспільство 

Вийшов український фільм «Гідра» про унікальну спецоперацію СБУ

Український документальний фільм «Гідра» створено Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«Гідра» — це реальна історія про унікальну спецоперацію Служби безпеки України, яку було проведено спільно зі спецслужбами європейських країн та США. Одним з керівників цієї масштабної операції був генерал СБУ Володимир Тимошенко — головний герой фільму.

У результаті злагоджених дій спецслужбовців було ліквідовано міжнародний наркокартель, що виготовляв синтетичний наркотик «Екстазі», сировина для якого вироблялась на Черкаському заводі «Хімреактив». З України сировина через Польщу, Чехію, Німеччину та Бельгію потрапляла до Голландії, звідки вже готовий наркотик розповсюджувався по всьому світі.

Ідея фільму належить генеральному продюсеру —Олександру Дрізу. Зрежисував картину американський режисер Рам Девінені. Креативним продюсером є Надія Грачова, лінійними — Світлана Рудюк і Олена Дріз.

З 11 липня «Гідра» виходить на екрани київських кінотеатрів «Жовтень» і «Сінема Сіті» та у кінотеатрах мережі «Планета Кіно» по всій Україні — в Києві, Львові, Одесі, Харкові та Сумах.