Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Випускники лохвицької школи повернулися з подорожі Європою, яку обрали замість випускного

Випускники Лохвицької гімназії №1 вирішили провести свій випускний, подорожуючи Європою. Було запропоновано маршрут Львів-Рига-Стокгольм-Рига-Юрмала-Львів, який всі учні підтримали одноголосно.

Склавши ЗНО, учні вирушили в подорож. Враженнями від побаченого вони поділилися на сторінці Лохвицької міської ради.

“Зі столиці ми вирушили до Львова, де нас чекала дорога на Польщу. Випускники відвідали місто Люблін – місто зі столітньою історією, багатою на події, що змінили Польщу та Європу. Історична спадщина Любліна насичена ягеллонською традицією, переплетенням народів, культур і релігій, що створили чарівну атмосферу, яку можна відчути і пережити”.

У Ризі на вчорашніх школярів чекала пішохідна екскурсія «Стара Рига».

“Архітектура Риги просто вражала. Ми побачили дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка донедавна була найвищою в Ризі. Рига класичне європейське місто, а з іншої сторони – це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги”.

Увечері на паромі мандрівники вирушили до Стокгольму. Цей пронизаний водою куточок називають «Північною Венецією». Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників. 

“Ми побачили Стокгольмську ратушу, одну з найголовніших туристичних пам’яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій”.

Провівши випускний не за стандартами, молоді дійшли висновку, що варто експериментувати і ламати стереотипи.

“На наш погляд, випускний вдався на славу. Незабутні враження про подорож залишаться у випускників та їх наставників на все життя”.