Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Викладач полтавського вишу стане героєм документального фільму «Бальний король»

23 липня у коворкінгу «Часопис» у Києві відбулась прес-конференція з нагоди початку роботи над новим повнометражним документальним фільмом «Бальний король», який створюється за підтримки Українського Культурного Фонду (УКФ).

Режисер-постановник фільму – Світлана Ліщинська, продюсер проекту – Надія Грачова, яка працювала над відомими документальними фільмами «Кіно-перформанс «Народний Малахій», «На схід», «Веронські скарби», «Висота 307,5», «Луганський форпост» та ін.

У своїй промові Світлана Ліщинська наголосила на тому, що документальний фільм «Бальний король» є режисерським дослідженням самої природи танцю. Адже танець може допомогти людині знайти кохання, змінити країну проживання, повернути час назад, вилікуватися від душевних і тілесних ран, зрештою – стати кращою версією себе. Підтвердженням тому є адепт його величності бального танцю – Петро Горголь, головний герой фільму. Він – заслужений працівник культури України, доцент кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, близько 10-ти років – її завідувач, повідомляє прес-служба полтавського вишу.

Петро Горголь вже більше 40 років живе в ритмі танцю. Фільм через особисту історію головного героя та його учнів і колег знайомить глядача з тонкощами танцювального мистецтва, з етикою та естетикою бального танцю, а також з його цілющими особливостями та здатністю благотворно впливати на формування особистості, покращувати емоційно-психологічний стан людини.

Проект здобув перемогу на конкурсі Українського культурного фонду в програмі «Підсилення потужності українського аудівізуального сектору» та отримав фінансову підтримку.

поширити новину: