Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вихованці Гадяцького аграрного училища змагалися у міжнародному конкурсі юних пасічників

У липні в м. Банська Бистриця (Словаччина) відбувся 10-й Міжнародний конкурс „Юний пасічник”. У ньому взяли участь діти з 29 країн світу, в т.ч. й України.

Мета проекту – виховання молодого покоління бджолярів, поширення галузі бджільництва в усьому світі та запровадження нових технології в галузі.

Під час зустрічі юні пасічники демонстрували свої теоретичні знання  та практичні навики. Теоретичні завдання передбачали відповідь на тестові запитання.

В практичній частині діти визначали інвентар, який необхідний при відкачці меду, проводили відкачку меду, збивали рамки, розпізнавали з яких рослин зібраний мед, мітили маток.

Україна посіла 5 місце з 29 країн-учасниць. Команда України складалася з двох керівників та трьох дітей віком 12- 16 років.

“Наші юні бджолярі – Олександр Кузуб, Ілля Горбач, Еней Гукайло молодці, гарні будуть бджолярі в майбутньому”, – переконана директор ДНЗ „Гадяцьке аграрне училище” Наталія Сенчук.

Нагадаємо, що з 1 вересня училище навчатиме не лише професії бджолярів, але й інтегрованих професій –  “Садовод-Бджоляр”, “Овочівник-Бджоляр”, “Бджоляр-Столяр”. Саме ці професії, на думку Наталії Сенчук, дають можливість створювати малий та середній бізнес.

поширити новину: