Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

#Вихідні: якою буде погода в Україні на Івана Купала

Завтра, 6 липня, в Україні очікується +23+26 градусів, на півдні до +28 градусів.

У неділю буде трохи вище: протягом дня +24+28 градусів, на Півдні до +30 градусів. Лише подекуди на Сумщині та в Карпатах +20+24 градуси. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у соцмережі. 

– Найближчої ночі, на суботу, дощі та грози пройдуть на Півдні, у Чернівецькій, Івано-Франківській областях, а також смуга дощів витягнеться через Кіровоградську, Полтавську області до Сумщини та Харківщини. Це – вночі. Завтра вдень опади ймовірні на Сході та місцями в західних областях, – зазначила Діденко.

У неділю, 7 липня, на Івана, короткочасні дощі з грозами очікуються на Заході та Півночі України, а ввечері у неділю підійдуть до центральної частини. На решті території буде без опадів.

– При грозах можливі зливи та шквали, обережно. Тим більше, що вихідними багато хто буде на природі, на відкритому повітрі. У Києві дощі з грозами можливі у ніч на суботу, вдень 6 липня будемо бігати між крапельками, як колись один відомий президент, тобто, дощу все ж не буде вдень.

7 липня вночі віночки дівчата пускатимуть при ясному місяці та світлих зіроньках, буде сухо.  А ось вдень у неділю у Києві ймовірний дощ з грозою.

– Пускайте віночки, стрибайте через вогнище, у суботу політь городи та лежіть голічерева на духмяній галявинці – головне, зберегти себе, близьких та навколишню природу у гарному стані.