Ви тут:
ВИБОРИ 2019 Суспільство 

Вибори до Верховної Ради – 2019: перші порушення зафіксували ще до початку голосування

На Житомирщині зіпсували понад 700 бюлетенів, а на Донеччині члени комісії підписали ще незаповнені бланки протоколів.

Як повідомляє «Опора», у одномандатному виборчому окрузі №65 в Новограді-Волинському Житомирської області члени дільничної виборчої комісії №181323 зіпсували 717 бюлетенів. Штамп «вибув» поставили не навпроти прізвища кандидата Олександра Навроцького, який відмовився балотуватися, а  навпроти Олександра Гонгальського. 

«Голова комісії говорить, що це людський фактор, просто по пам’яті поставили штамп «вибув» не на того кандидата. 717 бюлетенів було проштамповано. Вони викликали поліцію. Сьогодні виготовляють нові бюлетені», – розповів спостерігач “Опори”.

Тим часом на одній з дільниць Бахмута Донецької області члени комісії підписали незаповнені бланки протоколів за підсумками результатів голосування на виборах до Верховної Ради.

Про це розповів на своїй сторінці в Facebook спікер Нацполіціі Ярослав Тракало.

«У школі м. Бахмут, де розташована 624 ДВК, члени комісії підписали незаповнені бланки протоколів з підсумками результатів голосування. Залишалося у потрібний момент вписати прізвище кандидата-«переможця» чи «правильну» назву партії.

По прибуттю на місце слідчо-оперативної групи Бахмутського відділення поліції, з метою приховати сліди злочину, члени комісії залили підписані протоколи чорнилом», – йдеться у повідомленні.

Парламентські вибори в Україні (9 скликання) — позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України, що мають відбутися 21 липня 2019 року. Чергові вибори, згідно із законодавством, були заплановані на 27 жовтня 2019 року, проте президент Володимир Зеленський під час власної інавгурації 20 травня оголосив про свій намір розпустити парламент, а вже наступного дня підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VIII скликання.

поширити новину: