Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Вправи, які повернуть здоровий сон, – назвали вчені

Сучасні люди все частіше страждають від безсоння. Вони починають рахувати овечок, роблять різні ритуали перед сном, але ніякі засоби все ж їм не допомагають. Але чи є реальний дієвий спосіб заснути?

Вчені з США рекомендують перед сном зайнятися фізичними вправами. Так ви гарненько вимотаєте свій організм, і він швидше захоче заснути, щоб набратися енергією, повідомляє zdorovia.com.ua.

“Після невеликого соціального опитування стало зрозуміло, що люди в основному працюють в офісах і ведуть малорухливий спосіб життя. Навіть ті, хто помірно займався спортом або гуляв по вечорах, швидше за інших засипали. Не дарма ж кажуть, що прогулянки перед сном корисні”, – констатує персональний тренер відомої мережі спорт-залів Олексій Вікторов.

Деякі експерти вважають, що не важливо в який час ви займаєтеся спортом, головне, щоб фізичні навантаження були присутні в розпорядку вашого дня.

Вікторов також зазначив, що люди, які висипаються, рідше мають зайву вагу. Так що, в цьому випадку, заняття спортом корисні подвійно.