Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

«Ми орієнтовані на західні медіа-ринки», – віце-президент «Ворскли»

Олег Лисак стверджує, що полтавці єдиний телевізійний пул УПЛ.

Нагадаємо, раніше підтримку платного перегляду матчів українського чемпіонату висловили ряд футбольний команд країни та функціонерів.

“Клуби мають бути самоокупними. Люди подекуди за квитки на концерт зірок естради віддають в десятки разів більші гроші, ніж за перегляд аналогічного за тривалістю футбольного дійства. І чим цікавіший матч, тим, без сумніву, дорожчими повинні бути квитки. Квиток на футбол коштує мінімум 50 грн, на місяць два домашні матчі – 100 грн. У рік – це 20-25 доларів. Якщо вболівальники по всій країні почнуть платити за ТБ, то при кількості 200-300 тисяч ми зможемо розраховувати на 6-7 млн. ​​доларів. Це вже в два рази більше, ніж від індивідуальних продажів. «Хайлайти» можуть бути безкоштовними, але канали за них повинні платити гроші Прем’єр-лізі”, – зізнався Лисак прес-службі “зелено-білих”.

За словами представника керівництва клубу, на зборах клубів УПЛ представник медіагрупи «Україна» повідомив про мінімальну суму в 5 млн. доларів, які можуть отримати команди УПЛ. Також озвучено кількість передплатників, яка є у каналів на сьогоднішній день – 80 000 осіб.