Ви тут:
ВИБОРИ 2019 Полтавщина Р Суспільство 

ВО “Батьківщина” – єдина політична сила з потужним 20-річним досвідом, – Руслан Богдан під час презентації плану дій «Треба діяти»

10 липня у Києві відбулася презентації плану дій «Треба діяти» ВО “Батьківщина”. Під час якої, голова об’єднання Юлія Тимошенко повідомила, що команда Батьківщини підготувала план першочергових кроків і невідкладних дій – Треба діяти, які негайно слід втілювати у життя після остаточного формування нової влади.

– Ми сьогодні говоримо про реанімаційний пакет, першочергові заходи і про швидку допомогу для країни, яку можливо робити за лічені тижні і місяці, або навіть години. І ми говоримо про економічні і соціальні кроки, про наш план дій, який дасть можливість відкрити і використати вікно можливостей, – сказала Юлія Тимошенко. Та додала, що сьогодні категорично неприпустимо втрачати час.

Юлія Тимошенко наголосила, що швидкість відродження економіки – критично важлива. І після парламентських виборів команда “Батьківщини” буде рахувати час на години.

– Команда «Батьківщина» ухвалила рішення, що після перезавантаження влади і обрання нового парламенту – буде стояти біля нового Президента і нової команди, як друзі. Ми будемо командою, яка може порадити і допомогти пройти тяжкий шлях змін, який так потрібен Україні. І ніхто нас не похитне у цих намірах і ніщо не зіб’є, – наголосила парламентарій.

Юлія Тимошенко, під час презентації програми, назвала 10 першочергових і невідкладних кроків для нової влади. Але перший пріоритет, або навіть нульова відмітка і рівень – це повна інвентаризація всіх ресурсів України: землі, надр, підприємств державної власності, енергетичних потужностей і транспортної інфраструктури.

Також Юлія Тимошенко вказала на необхідність виведення економіки із тіні, що призведе до зростання ВВП України удвічі. Для цього необхідно впровадити нову податкову систему, що передбачатиме зміну бази оподаткування (ПДВ замінити на податком на реалізацію, податок на прибуток – податком на виведений капітал, ЄСВ замінити на персоніфіковану систему пенсійного забезпечення, а також впровадити єдиний податок на гектар землі).

Наступні кроки – впровадження програми Контрабанда-стоп!, а також створення внутрішнього ринку, що передбачатиме підвищення платоспроможності українського населення через збільшення доходів людей.

Також серед наступних кроків – підняття мінімальних пенсій до прожиткового рівня, що нині становить 3094 грн, перегляд вбивчої медичної реформи із впровадженням обов’язкового медичного страхування, а також зміна тарифної політики для людей.

Юлія Тимошенко зауважила, що Батьківщина має програму молодіжної політики, що передбачає відновлення державної допомоги при народженні дитини. І остання із десяти реанімаційних дій – відкриття всеохоплюючого і масштабного будівництва в Україні із запровадженням програми доступного іпотечного кредитування.

На презентацію Плану дій прибула і делегація з Полтавщини. Серед якої народний депутат України, кандидат у нардепи по 151 виборчому округу Руслан Богдан та депутат Полтавської обласної ради Андрій Сімонов.

Фото ВО "Батькіщина"
Фото ВО “Батькіщина”

– Мажоритарка дуже необхідна. Інколи вона є однією із можливостей людей добитися справедливості та допомоги у вирішенні нагальних питань. Я став депутатом у 2016 році. І за ці роки, я вважаю, що було багато зроблено. Це і відремонтований Будинок пристарілих у Пирятині, і ЦРЛ у Лохвиці, дитячий будинок в Гадячі, дороги, ліцей та школи у Гребінці. Звичайно, задання народного депутата – приймати закони, але у тих реаліях, у яких ми знаходимося, депутат-мажоритарник має впливати і допомагати усім галузям у районах. “Батьківщині” 20 років і нині це єдина політсила, яка має такий досвід на політичному Олімпі. Це говорить про те, що довіра до політсили, до її лідера, лишається і люди підтримують усі декларації та ініціативи. Я залишаюся вірним партії, та прошу підтримки на чергових виборах, бо разом ми зможемо більше, – сказав Руслан Богдан.

У свою чергу, Андрій Сімонов, зазначив, що дуже важливим у роботі місцевого самоврядування є взаємодія і командна робота.

Важливо, що є співпраця і порозуміння, добре налагоджена комунікація між сільськими, районними, обласною та Верховною радами. Саме тоді, коли вірно вибудуваний командний механізм роботи, усі рішення приймаються максимально ефективно і швидко виконуюються. У Пирятинському районі, попри те, що ми останні роки в опозиції до діючої влади, завдяки народному депутату України Руслану Богдану, вдалося залучити не один мільйон гривень на розвиток району. Я вважаю, що і на сьогодні треба продовжувати працювати у владній команді на благо людей. Тому, прошу підтримати команду “Батьківщини” на цих виборах, – підсумував депутут обласної ради Андрій Сімонов.

поширити новину: