Відома полтавка після успіху на Європейських іграх здобула нагороду в Італії

Ольга Ляхова потрапила до призової трійки на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у Падуї.

Як розповіли у Федерації легкої атлетики України, Ольга Ляхова з результатом 2.01,16 хв фінішувала другою з бігу на 800 метрів, а Ірина Геращенко посіла таку ж сходинку зі стрибків у висоту (1,90 м).

Ольга Саладуха стала п’ятою з потрійного стрибка (14,32 м), а Анна Плотіцина з найкращим результатом сезону фінішувала шостою на дистанції 100 метрів з бар’єрами (13,07 с).

Нагадаємо, спортсменка, яка представляє Кременчук, здобула золото на ІІ Європейський іграх, що нещодавно завершилися у Мінську.

Ляхова Ольга Олександрівна (нар.18 березня 1992) — українська легкоатлетка, бігунка на середні дистації, учасниця Олімпійських ігор 2016 року.

2018 року у польському місті Торунь відбувся міжнародний турнір з легкої атлетики серії IAAF World Indoor Tour. Одну з медалей завоювала кременчужанка. Ольга стала другою на дистанції 800 метрів. Ляхова фінішувала з часом 2:01,08 хв. Це її кращий результат у поточному сезоні. Виграла забіг польська спортсменка Ангеліка Цихоцька (час 2:00, 76 хв).

18 лютого того ж року відбувся Відкритий Кубок Стамбула з легкої атлетики у приміщенні. На цьому турнірі Ольга змагалася у бігу на нетиповій для тебе дистанції 400 м. Вона фінішувала третьою з часом 53,85 секунд.