Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відбулося засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку

Учора у Полтавській ОДА відбулось чергове засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку Полтавщини.

Як повідомляють у Департаменті економічного розвитку Полтавської ОДА, створення Агенцій регіонального розвитку є поширеною закордонною практикою сприяння місцевого (а головне!) економічного розвитку. У більшості країн світу Агенції надають консультативні та дорадчі послуги (проектний менеджмент, іміджева та промоційна діяльність, експертна підтримка тощо), адже функціонал такої установи не настільки обтяжливий, як у владних інституцій, та дає змогу для широкої «творчості» та реалізації цікавих ідей.

В нашій області також є Агенція регіонального розвитку, яка створена ще в 2016 році. Учора відбулось заплановане засідання Наглядової ради за участі голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького та директора Департаменту Інна Іщенко.

Питання на порядку денному незмінне – доля Агенції, зокрема активізація її діяльності з метою виходу на самоокупність. Безперечно область, громади та бізнес спільнота має «відчувати на собі» роботу установи, створення якої будо обумовлено загальнонаціональними реформаційними процесами. Заслухавши директора Агенції Ігоря Колодія, який озвучив план роботи установи на найближчий період, презентував перелік експертних послуг, які АРР готова надавати та задекларував результати,які будуть досягнуті протягом місяця, в присутніх викинуло ряд питань.

– Безумовно наш Департамент готовий надати максимальне сприяння, протягнути дружню руку допомоги щодо встановлення контактів із потенційним споживачами послуг Агенції, але все ж таки хочется бачити в якому напрямі Агенція рухається. Позитивна динаміка, яка в першу чергу має проявлятися в створених вами продуктах та наданих послугах – це те першочергове, що ми прагнемо отримати від Агенції – зазначила Інна Сергіївна.

Наглядовою радою будо визначено зібратись через місяць на чергове засідання, де директор Агенції має прозвітувати за результатами задекларованих завдань.

поширити новину: