Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні оголосять відкриті конкурси на очільників обласних податкових

У ході створення Державної податкової служби та реорганізації Державної фіскальної служби в Україні оголосять відкриті конкурси на посади керівників обласних органів Державної податкової служби. Про це повідомив голова ДПС Сергій Верланов, інформує Hromadske.ua.

До проведення конкурсів, виконувати обов’язки голів обласних податкових будуть заступники керівників територіальних органів Державної фіскальної служби. Зокрема, вони мають створити окремі юридичні особи податкової служби у своїх областях.

“Ключові критерії відбору керівних кадрів досить чіткі і зрозумілі: бездоганна репутація, компетентність і професіоналізм, непричетність до корупції та відсутність кримінальних проваджень. Саме тому ми подали запити до правоохоронних органів щодо наявності розслідування, або будь-якого кримінального провадження відносно кандидатур на керівні посади територіальних органів ДПС”, — повідомив Верланов.

За його словами, наразі у Державній податковій службі працює 400 осіб. Сама служба запрацює повноцінно після того, як будуть утворені її територіальні підрозділи, а уряд покладе на податкову функцію з адміністрування податків (забравши її у ДФС).

25 червня відбувся фінальний етап конкурсу на голову Державної митної служби, у якому переміг заступник міністра економічного розвитку України Максим Нефьодов.

“8 травня Кабінет міністрів України призначив Сергія Верланова новим головою Державної податкової служби. Сама служба ще не створена, функції податкової й надалі виконує ДФС”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: