Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Опішні планують встановити пам’ятник воїнам російсько-української війни

Опішнянська спілка учасників бойових дій на Сході України спільно з волонтером Полтавського «Батальйону небайдужих» ініціює встановлення на «Меморіалі Слави» в центрі селища пам’ятника воїнам російсько-української війни.

Жителям Опішні пропонують долучитися до обговорення Проекту пам’ятника. Заплановано встановлення пам’ятника до святкування Дня захисника України (14 жовтня). Визначений час на обговорення та затвердження проекту до 15 липня.

“На наших з вами очах твориться історія України, нам довелось жити в важкий доленосний для держави час. В країні вже шостий рік іде війна. За 400 кілометрів від Опішні на схід українські воїни та добровольчі батальйони щодня ризикують життям та здоров’ям, боронять мир та спокій кожного з нас, відстоюють волю України. В час коли країна потребувала героїв, вони з’явилися і на задумуючись, стали на захист незалежності та свободи. Герої сьогодення України, ті хто ще вчора будували плани на майбутнє, працювали на підприємствах, в сільському господарстві, вчителями, лікарями, юристами, люди різних професій. Різного віку: від 18 річного Сергія Табали, бійця «Правого сектору» з позивним «Сєвєр», що загинув захищаючи Донецький аеропорт, 23-річного майора Збройних сил України Андрія Кизила з позивним «Орел», який героїчно закінчив свій високий політ у бою Авдіївської промзони до воїнів віко за півстоліття, з вже давно посивілими скронями, що поклали життя заради України”, – зазначають ініціатори встановлення пам’ятника.

 

Перейти до вмісту