Ви тут:
Суспільство 

В Анталії за два місяці померли 13 українців, — консул

У період з травня по червень в Анталії померли 13 громадян України. Про це повідомив консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко, інформує Hromadske.ua.

За словами консула, здебільшого це літні люди, які приїхали у Туреччину на відпочинок і не розрахували впливу кліматичних умов на стан їхнього здоров’я.

“Перша з причин — серцеві напади. Також є кілька літніх людей, які зайшли в море і втопилися. Є люди, які приїхали сюди на лікування і, на жаль, не витримали медичних різноманітних процедур, які здійснювали в лікарні. Такі випадки є і серед тих, хто приїздив кров чистити й онкохворі були”, — розповів дипломат.

Він додав, що більшість проблем, з якими стикаються українці на відпочинку — це недотримання загальних правил поведінки. Наприклад, купаються в морі у стані алкогольного сп’яніння.

“Є також декілька громадян України, які померли природною смертю, але за незрозумілих обставин. Зараз цими справами займається прокуратура і результати розгляду цих справ будуть повідомлені родичам загиблих”, — зазначив Хоменко.

поширити новину: