Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

UNITED TIMEATTACK SERIES: 21 липня у Полтаві відбудуться драйвові перегони на LtavaRing

Серія високошвидкісних вихідних і третій етап UNITED TIMEATTACK SERIES знову відбудеться у Полтаві.

Нагадаємо, що цього року дана дисципліна розширила свої горизонти і охопила траси у двох містах України. Створення цього проекту залучило до змагань нових пілотів, нові команди, нові автомобілі, нові різновиди заліків та перемог. 

Наразі існує 6 залікових класів: 2WD, AWD, AWD Light, GT180, ProSport, SuperSPort. У кожному з них щоразу визначають переможців. В сумі все це охоплює близько 70 пілотів з Полтави, Києва, Харкова, Дніпра, Сум, Донецька, Запоріжжя та інших міст України. 

З часом гонки стали цікавішими та ще більш непередбачуваними. Що сприяло удосконаленню правил, регламенту і майстерності самих учасників, появі цікавих розваг для глядачів, минулого разу це був розіграш 5 поїздок разом з пілотами, а також призи від спонсорів проекту, традиційний забіг по треку, фуд-корт і ніхто не відміняв нові шокуючі перемоги та багато іншого.

А ось і відповіді на головні питання:

Що? ІІІ етап UNITED TIMEATTACK SERIES
Де? СТК Лтава, вул. Комарова 1
Коли? 21.07.2019
О котрій? 12:00

Фішка етапу – реверс траси, що значить більше ретардерів і нова конфігурація значно ускладнює завдання пілотам.

Організатори: Андрій ПРИХОДЬКО і команда. Змагання проходять під егідою Автомобільної Федерації України. 

TIME ATTACK – це завжди натовп уболівальників, багато фотографів та крутих знімків, неймовірний драйв, неперевершене видовище, високий рівень адреналіну в крові на шалених швидкостях. Тому щиро зарошуємо на LtavaRing, адже традиційно буде спека!=)

Представникам ЗМІ необхідно пройти онлайн акредитацію за посиланням: http://ltavaring.com/akkreditatsiya/?fbclid=IwAR0klil–WsyEMNyy239xoULc01CdEpggwiUtO757tTSykxmjbe-jtTSFRk

Бажано мати при собі світловідбиваючий жилет.

Прес-служба UNITED TIMEATTACK SERIES

поширити новину: