Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Укрзалізниця” закликала Крюківський вагонобудівний завод підвищити якість ремонту

На думку підприємства завод вжити заходів щодо поліпшення ситуації з виконання ремонту електропоїздів, а також терміново усунути зазначені конструктивні недоліки.

Як повідомляє сайт “Укрзалізниці”, неоперативність і неякісне технічне обслуговування з боку КВБЗ призводять до видачі в рейс поїздів із зауваженнями та — цілком логічно — до дискомфорту під час подорожі пасажирів Укрзалізниці.  

“Зокрема, з 18 червня 2019 року Укрзалізниця експлуатує на маршрутах поїздів №711/712 електропоїзд ЕКр-1 №002 побудови ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». За перші чотири доби його експлуатації через неможливість реалізувати максимальні тягові характеристики електропоїзда ЕКр-1 зафіксовано 8 випадків затримки — загальний час запізнення 119 хвилин. А електропоїзди HRCS2 експлуатуються на цьому напрямку без зауважень.

Щодо якості виконання ремонту: Укрзалізниця уклала угоду на ремонт електропоїзда ЕКр-1 №001 на суму 16,8 млн грн, і після експлуатаційних випробувань 11.06.2019 було виявлено 35 зауважень. З них лише 9 було усунуто одразу, а усунути ще 26 КВБЗ зобов’язалось у термін до двох місяців. До того ж під час експлуатації після виконання ремонту виявлено ще 14 зауважень. Одне з них у сукупності з неоперативністю КВБЗ щодо його усунення призвело до видачі в рейс електропоїзда 29 та 30 червня із системами кондиціонування, що працювали лише на 50% потужності. У результаті температура в салоні збільшилася до +30 градусів, а це створило некомфортні умови для подорожі пасажирів і негативно вплинуло на репутацію Укрзалізниці як перевізника”, – йдеться у повідомленні.

Укрзалізниця закликає Крюківський вагонобудівний завод не влаштовувати публічні перепалки, а вдосконалювати якість рухомого складу та усунути конструктивні недоліки, які були виявлені в ході експлуатації швидкісних поїздів виробництва КВБЗ.

Читайте також:

«Укрзалізниця» звинуватила розробника сайту продажу квитків у фінансових махінаціях