Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські майбутні морські офіцери пройшли корабельну практику

У курсантів 3-го курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” завершилася морська корабельна практика.Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Протягом місяця майбутні флотоводці закріплювали теоретичні знання, оволодівали практичними навичками у виконанні службових обов’язків за первинними посадами, знайомилися з матеріально-технічною базою кораблів національних ВМС.

Окрім підготовки за спеціальністю, курсанти вивчали питання організації бойової та повсякденної діяльності, вахтову службу, морально-психологічне забезпечення особового складу.

“Я проходив практику на фрегаті “Гетьман Сагайдачний” на посаді командира штурманської бойової частини. Наша практика співпала з проведенням міжнародних навчань “Сі Бриз”, тому мав можливість брати участь у виконанні всіх завдань, які стояли перед екіпажем флагмана українського флоту – це бойові стрільби, маневрування із кораблями НАТО, відпрацювання елементів протичовнової боротьби”, – розповів курсант Дмитро Савельєв.

Це була його перша морська практика на українському фрегаті, хоча до цього Дмитро проходив стажування на польському кораблі.

 

поширити новину: