Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У вересні у Полтавській обласній лікарні відкриють капітально відремонтоване хірургічне відділення

У Полтавській обласній лікарні імені М.В. Скліфосовського триває капітальний ремонт хірургічного і торакального відділень.

З 1978 року, як відрили хірургічний корпус, тут робили лише косметичні ремонти – фарбували стіни, підлогу та інше. Нині лікарню не впізнати, за кошти обласного бюджету тут замінили все: від підлоги, вікон, комунікацій – до медичного обладнання.

– Ремонтні роботи виконані на 80%, – розповідає головний лікар обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського Григорій Оксак. – Завезли нові меблі – ліжка, тумбочки. У приміщенні змінили все: систему електропостачання, комунікації, покриття стін, підлоги та стелі. В оновленому відділені будуть як звичайні палати, так і покращеного перебування. Загалом в одній – по три пацієнти. Саме відділення перепланували: окремо відсік адміністративних приміщень і окремо – для хворих. Тридцять ліжок буде у хірургічному відділенні та п’ятнадцять – у торакальному.

Ремонтні роботи планували завершити до 24 серпня, але зрозуміли, що не встигають, тож вирішили відкрити відділення у вересні. Ремонтні роботи, за словами підрядників, ведуться відповідно до сучасних технологій, з урахуванням енергоощадності та витривалості. Наприклад, «наливна» підлога має прослужити не менше 50 років.

Читайте також: Лише в операційному блоці Полтавської обласної лікарні є найсучасніше обладнання в Україні

У хірургічному корпусі обласної лікарні також повністю замінять ліфти (кожен – за півмільйона гривень). На першому поверсі встановлять новий апарат МРТ для  цілодобового обстеження пацієнтів.

поширити новину: