Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ТОВ “Сорочинський ярмарок” відповіли на пропозицію Нищука про поверненя ярмарку у держвласність

Колектив ТОВ “Сорочинський ярмарок” відповів на пропозицію Міністра культури України Євгена Нищука щодо повернення ярмарку у державну власність.

Зокрема, у відкритому листі йдеться, що товариство завжди вело і веде свій бізнес чесно і прозоро. І захід завжди проводився без жодної копійки бюджетних коштів, винятково на комерційній основі.

– Рівно двадцять років тому ми взяли містечковий, занепадаючий захід, розробили проект його відродження та перетворили Сорочинський ярмарок на всесвітньовідому та всенародно улюблену подію, на свято для мільйонів українців, на один із сучасних народних символів України, який за ці роки відвідали, також, делегації 46 країн світу. Нам вдалося органічно поєднати магію гоголівського слова, історію і культуру нашого народу з його сучасними досягненнями та здобутками.  Адже на 16 га ярмарку представлена не лише виставка досягнень вітчизняної промисловості, але і унікальні вироби майстрів усіх видів народних промислів, велика етнографічна зона та зона розваг. Українці обожнюють ярмарок і тому щороку у ньому, без будь-якої рознарядки згори, беруть участь понад дві тисячі експонентів та понад три тисячі учасників народних пісенних, танцювальних та музичних колективів. До того ж, захід завжди проводився без жодної копійки бюджетних коштів, винятково на комерційній основі.

Ну, відберете Ви у нас цей захід. А що ж Ви буде з ним робити? Адже свято триває лише шість днів на рік. А цілий рік поле треба охороняти, освітлювати, забудовувати, вдосконалювати і т.д. Та і проводити ярмарок треба не гірше, ніж це робили ми! Створите нову підприємницьку структуру? – йдеться у листі.

Далі, повний текст відкритого листа

 

поширити новину: