Ви тут:
Суспільство Україна 

У США завершили ходові випробування патрульного катера “Слов’янськ”

Нещодавній вихід у море з бухти Арундле (штат Меріленд) поставив крапку у заводських, швартових та ходових випробуваннях українського катера “Слов’янськ” (бортовий номер Р-191). Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Під час ходових випробувань на борту Р-191 були присутні й українські екіпажі катерів типу “Айленд”, які зараз проходять десяти тижневий курс підготовки на базі Морського інституту технологій та аспірантури (MITAGS) місто Лінтікум.

Для українських екіпажів це було перше знайомство з катерами безпосередньо в морі. Вони мали змогу спостерігати за особливостями організації швартових робіт, проведенням маневрених та швидкісних випробувань “Айлендів”. Також українські моряки переконалися в ефективності нового встановленого обладнання та стабільній роботі головних систем.

Патрульний катер “Слов’янськ” наразі є основною платформою для підготовки українських військових моряків із двох екіпажів, допоки катер “Старобільськ” (Р-190) не завершить дообладнання та не пройде ходові випробування.

“Прибуття “Старобільська” та “Слов’янська” до України очікується восени цього року”, – йдеться у повідомленні.