Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У сільській школі на Кобеляччині розпочали монтаж сонячних панелей

Білицька ЗОШ І – ІІ ступенів № 2 опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області», яка цього дня розпочала реалізувати фінальну частину проекту «Перша зелена школа у Полтавському регіоні».

Даний навчальний заклад у 2018 році став переможцем проекту, який реалізовується за кошти Німецького Фонду “URBIS”. Встановлення на даху школи двадцяти панелей сонячних батарей, потужністю п’ять кіловат, буде здійснюватися партнерами проекту – представниками громадської організації “ЕКОЛТАВА”.

За словами місцевої жительки селища Білики, громадського діяча, волонтера проекту «Зелена сільська школа» Лідії Черниги, даний проект вдалося реалізувати лише завдяки спільній праці педагогічного колективу, учнів, батьків, спеціалістів відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації та за підтримки Кобеляцької районної ради.

Це дуже добре, що нарешті вдалося реалізувати даний проект по встановленню сонячних батарей, які у подальшому будуть забезпечувати потреби школи в електроенергії. Районна рада не зупиняється на досягнутому, цьогоріч ми подамо на конкурс «Бюджет участі Полтавської області» проект по встановленню сонячних батарей на території адміністративного приміщення регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський», наголосив очільник депутатського корпусу Володимир Кішінський.

поширити новину: