Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відбувся регіональний фестиваль творчості людей з інвалідністю

У Пирятині відбувся відкритий регіональний фестиваль творчості людей з інвалідністю „Древній Пирятин“. Цьогоріч, крім учасників з Полтавщини, до участі в фестивалі  долучились представники з Чернігівщини.

Під час урочистої частини фестивалю його учасників та гостей привітали заступник міського голови Ігор Шикеринець, начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Гуленко, голова Пирятинської районної організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України“ Олег Сімон.

Свої таланти учасники демонстрували у різних номінаціях: „Пісенна творчість“, „Театральний жанр“, „Поетична творчість“, „Хореографія“, „Ужитково-прикладне мистецтво“.

У фоє Пирятинського культурно-громадського центру було представлено виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва, адже більшість людей з обмеженими можливостями – ще й знані майстри з рукоділля: вишивання, плетіння, в’язання тощо.

По закінченню грандіозного концерту учасники отримали дипломи та подарунки. А фестиваль продовжився екскурсією та дискотекою.

поширити новину: