Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві зафіксували факти фотографування бюлетеня та видачу одним членом комісії

У Полтаві спостерігачі ОПОРИ зафіксували факти фотографування бюлетеня та видачу одним членом комісії. 

Як повідомляють представники ОПОРИ близько 12 години в Полтаві на ДВК №531216 зафіксований повторний факт фотографування бюлетеня виборцем в кабінці для голосування. На місце події була викликана поліція, котра встановлює обставини.

Раніше ОПОРА повідомляла, що на початку голосування на цій же дільниці жінка сфотографувала бюлетень під час голосування.

Фотографування бюлетеня в кабінці для голосування може розцінюватися як спосіб підтвердження факту підкупу виборців.

Також в Полтаві на ДВК №531155 видача бюлетенів здійснювалась одним членом комісії.

Згідно з частиною 3 статті 85 Закону України «Про вибори народних депутатів» при проведенні голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії за умови пред’явлення виборцем одного з документів, зазначених відповідно у частинах четвертій, п’ятій чи шостій статті 2 цього Закону, та наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці надає виборцю список для підпису; другий член дільничної виборчої комісії у позначених місцях на контрольних талонах виборчих бюлетенів для голосування у загальнодержавному окрузі та в одномандатному окрузі вписує своє прізвище, ініціали, розписується та проставляє номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці

поширити новину: