У Полтаві забили перший гол чемпіонату України з футболу 2019/20

Його автором став вихованець київського “Динамо” Богдан Лєднєв.

На третій хвилині зустрічі між “Ворсклою” та луганською “Зорею” півзахисник клубу з Луганська сильно пробив по воротам господарів — м’яч пролетів під голкіпером “зелено-білих” Ткаченком та влетів у сітку.

Слід відзначити, що цей м’яч став єдиним у зустрічі.

Лєднєв народився у місті Сквира, Київська область. Розпочав займатись футболом у київських школах  «Динамо» та «Атлет», а з 2013 року був у академії «Дніпра».

До 2015 року Лєднєв грав за «Дніпро» у дитячо-юнацькій футбольній лізі, після чого потрапив до структури клубу і грав у юнацькому чемпіонаті України (U-19), а у сезоні 2015/16 також зіграв 5 матчів у молодіжному чемпіонаті U-21. В липні 2016 року Лєднєв підписав контракт з київським «Динамо» і вже 6 серпня в матчі 1-го туру чемпіонату U-19  дебютував за «біло-синіх». Вийшовши у виїзному поєдинку проти «Ворскли» відразу після перерви на заміну він вже через 32 хвилини забив гол і посприяв перемозі команди Юрія Мороза — 3:2.

За першу команду «Динамо» дебютував 24 жовтня 2017 року в матчі Кубка України проти «Олександрії» (3:2). Втім у чемпіонаті Богдан продовжував грати за дублюючу команду, ставши з 16 голами найкращим бомбардиром молодіжного чемпіонату України 2017/18.

19 липня 2018 року перейшов на правах оренди на два роки у «Зорю» (Луганськ). 4 серпня 2018 року в матчі проти «Чорноморця» (1:1), Лєднєв дебютував у Прем’єр-лізі, вийшовши на заміну на 80 хвилині замість Рафаела Ратао.