Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначали кращих авторів ескізу етно-одягу

У приміщенні Полтавської дитячої художньої школи відбулося підсумкове засідання журі, на якому визначили переможців Міського конкурсу етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання» для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студій.

Конкурсним завданням було виконати парний ескіз сучасного одягу (жіночий та чоловічий), використовуючи фольклорні мотиви країн світу.

У створенні кращого дизайну змагались більше ста вихованців мистецьких шкіл області. Кращі з кращих будуть нагороджені дипломами Гран Прі, І, ІІ, ІІІ ступенів в кожній віковій групі та пам’ятними сувенірами. Церемонія нагородження та виставка робіт переможців конкурсу пройде в рамках відзначення Дня Незалежності України.

Також, цього дня журі визначали лауреатів щорічного міського конкурсу «Туристичними стежками Полтавщини» для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студій. 

Цього року місцем для проведення пленеру було обрано Полтавський міський парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення (Дендропарк). Конкурс-пленер проводився в один етап і в ньому взяли участь 98 юних художників міських навчальних закладів Полтави.

До фінального оцінювання допущені 66 конкурсних робіт учасників, виконані у різних техніках та за допомогою різноманітних матеріалів (акварель, гуаш, акрил, олійні фарби) на попередньо підготовлених основах (акварельний папір, картон, ґрунтоване ДВП, ґрунтоване полотно).

Нагородження переможців та виставка робіт відбудеться у вересні цього року в рамках святкування Дня міста.

Засновниками та організаторами конкурсів є управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавська дитяча художня школа.

поширити новину: