Ви тут:
Анонс децентралізація Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться IV Міжрегіональний форум “Ефективні партнерства для сталого розвитку територій”

11-12 липня в місті Полтаві (вул. Гоголя, 33, готель «Palazzo») в межах проекту Уряду Швеції та ПРООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» відбудеться IV Міжрегіональний форум «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій». Відкриття Форуму – 11 липня об 11.00.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

У Форумі візьмуть участь керівник програми ПРООН із досягнення Цілей сталого розвитку Мустафа Саіт-Аметов, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь, представники місцевого самоврядування, бізнесу, наукових кіл, громадських об’єднань, експертів та інші зацікавлені особи з Полтавської, Черкаської, Сумської, Київської, Кіровоградської та Чернігівської областей.

Форум проводиться для обговорення ідей, поданих на участь у конкурсі в межах проекту Уряду Швеції та ПРООН «Посилене партнерство для сталого розвитку». Конкурс проектних ідей проводився по всій країні протягом 12 травня – 7 червня 2019 року. Подані ідеї спрямовані на розв’язання проблем сталого розвитку та розроблені в багатосторонньому партнерстві та здійснюватимуться за як мінімум одним із наступних основних напрямків у сфері сталого розвитку:

  • стала мобільність;

  • підвищення енергоефективності;

  • ефективне управління відходами;

  • стимулювання місцевого економічного розвитку.

Під час Форуму буде представлений проект «Посилене партнерство для сталого розвитку». Також обговорять питання впровадження реформ в Україні, запровадження спільного підходу адаптації Цілей сталого розвитку (ЦСР) до українського контексту з метою створення національних стратегічних рамок для України до 2030 року, запровадження багатостороннього партнерства між органами влади, бізнесом, науковими колами, бізнесом та громадськими інституціями для вирішення проблем сталого розвитку на регіональному/місцевому рівні.