Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочала роботу Літня школа молодих журналістів

На факультеті філології та журналістики Полтавського національного педуніверситету ім. В. Г. Короленка стартувала Літня школа молодих журналістів.

Цей проект проводять громадські організації Interlink Academy for International Dialog and Journalism та «Інститут суспільства і комунікацій» за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН. Уже протягом трьох років партнером проекту в Полтаві є кафедра журналістики педуніверситету.

Цьогоріч у школі опановують засади медійної діяльності 24 учасники з різних куточків України. Медіатренери Артем Бабак, Кирило Єсін і Дмитро Бондар навчатимуть студентів, як писати сильні тексти, знімати й монтувати відео, створювати інфографіку, робити якісні репортажі, працювати в команді та публікувати матеріали.

На урочисте відкриття заходу завітали координаторка Літньої школи молодих журналістів Олександра Головко, координаторка Interlink Academy Тамара Нельс і випускниця першого набору школи, студентка ПНПУ імені В. Г. Короленка, ведуча програми «Ранок на “Лтаві”» Ольга Артеменко. Вони поділилися враженнями від попередніх сезонів проекту та побажали цьогорічним учасникам бути активними, креативними й наполегливими.

Літня школа молодих журналістів триватиме в ПНПУ імені В. Г. Короленка до 21 липня.