Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві PRIME ORCHESTRA відіграє концерт у рамках ювілейного туру

25 жовтня у палаці дозвілля ”Листопад” у Полтаві PRIME Orchestra відіграє концерт у рамках ювілейного туру з нагоди свого 5-річчя.

”До святкової програми з циклу «Світові Хіти» увійдуть найкращі та найулюбленіші серед глядачів композиції, зіграні оркестром за 5 років, проте, в оновленному варіанті, а також нові приголомшливі версії хітів, які ще не виконувалися оркестром. Prime Orchestra порадують шанувальників ще більш масштабним та яскравим шоу, сучасними саунд-технологіями, унікальними аранжуваннями, фірмовим потужним живим звучанням, а також дотепним гумором, харизматичним вокалом і спецефектами”, – йдеться на сайті продажу квитків.

PRIME Orchestra – унікальне явище на світовій музичній сцені. Це сучасний симфонічний кросовер-оркестр – симбіоз новаторства й традицій, природнього таланту та передових технологій. У кожній програмі – кращі світові хіти рок, поп, електронної, а відтепер ще й реп музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує всесвітньо відомим композиціям нове життя, а глядачам – можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики.

Квитки на концерт у Полтаві можна придбати через сайт Іnternet-bilet. Їх вартість становить від 260 до 490 грн.