Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві покажуть один з найвідоміших у світі балетів

Лебедине озеро” можна буде побачити у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя.

За словами організаторів, балет покажуть 19 вересня о 19:00.

Є вічні, культові, як зараз кажуть, твори мистецтва, у балеті безперечно, це – «Лебедине озеро».  «Лебедине озеро» – це історія про вічне кохання, як і в житті – це і зрада, і містика, добро і зло. В основі фантастичного сюжету  лежить старовинна німецька легенда про прекрасну дівчину Одетту, перетворену на білого лебедя. Тільки справжнє кохання та вірність можуть зняти з неї чаклунські чари. Синтез геніальної музики П. Чайковського та хореографія М. Петіпа та Л. Іванова створюють особливу магію під час перегляду вистави. Тому недивно, що у класичному балеті, саме Лебідь, став загальновизнаним символом балету”, – йдеться у повідомленні.

«Лебедине озеро» (рос. «Лебединое озеро») — балет на дві дії Петра Чайковського, складається із чотирьох сцен або трьох актів. Існує дві версії балету — авторська та Рікардо Дріґо.

В основу сюжету покладено фольклорні мотиви, в тому числі старовинна німецька легенда, що оповідає про прекрасну принцесу Одетту, перетворену в лебедя прокляттям злого чаклуна — лицаря Ротбарта.

поширити новину: