Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві оголосили конкурс щодо соціальної профілактики торгівлі людьми

Управління у справах сім’ї, молодів та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради оголошує конкурс соціального замовлення із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг з соціальної профілактики торгівлі людьми для учнів ЗЗСО та ПТНЗ м. Полтава, в рамках міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

Соціальне замовлення як економіко-правова форма реалізації цільових соціальних програм і соціальних проектів, спрямованих на вирішення найбільш соціально-значущих проблем, дає можливість розробляти і реалізовувати ці програми найбільш ефективним чином за рахунок бюджетних коштів через визначення виконавців на конкурсній основі, повідомили у Полтавській міськраді.

Головним принципом соціального замовлення є принцип переважного витрачання бюджетних ресурсів на фінансування безпосередньо соціальних послуг через цільові соціальні програми. Це робить соціальне замовлення одним із самих економних шляхів витрачання коштів на розв’язання соціальних проблем суспільства. Цьому сприяє не тільки чітко розроблена фінансово договірна, а й організаційно-процедурна складова механізму соціального замовлення.

Мета послуги:

– підвищення рівня обізнаності, в тому числі і правової, щодо протидії торгівлі людьми.

Запрошувані послуги соціального замовлення:

– соціальна первинна профілактика.

Отримувачі соціальних послуг:

– діти та молодь м. Полтава, які навчаються у закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО) та професійно-технічних навчальних закладах (ПТНЗ) м. Полтава.

До фінансування соціальних послуг в межах конкурсу залучаються кошти міського бюджету в обсязі 28 тис. грн.

УМОВИ КОНКУРСУ

До участі у Конкурсі запрошуються недержавні юридичні та фізичні особи, які відповідно до вимог чинного законодавства мають право надавати соціальні послуги на професійній основі та відповідають критеріям діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2012р. № 1039 «Про затвердження критеріїв діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги».

Учасники повинні мати:

– матеріально-технічну базу, необхідну для якісного надання соціальної послуги;

– кваліфікованих працівників, які повинні володіти спеціальними знаннями, уміннями і навичками, необхідними для професійної діяльності у сфері надання відповідних соціальних послуг та мають відповідні документи;

– досвід роботи з надання соціальних послуг соціальній групі, визначеній умовами конкурсу, не менше трьох років.

Учасники не повинні:

– перебувати у стадії припинення або визнані, в установленому порядку, банкрутами;

– мати порушення бюджетного законодавства у попередньому бюджетному періоді;

– майно організацій не повинно перебувати під арештом.

поширити новину: