Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві демонтували ще два незаконно встановлені МАФи

4 липня, у Полтаві демонтували два незаконно встановлені МАФи – на Половках і на території медакадемії.

Працівники інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста демонтували кіоск на вул. Шевченка, який був встановлений на передодні. МАФ помітили під час рейду і одразу повідомили власникам про демонтаж. А також прибрали незаконну споруду у мікрорайоні Половки. повідомляють у міській раді.

Перед цим інспекція вручила приписи власникам та склала адмінматеріали, які потім направила на розгляд адмінкомісії.

Начальник інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антон Тонконог рекомендує підприємцям не ігнорувати попередження про демонтаж їхніх споруд:

– Кіоски, які облаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів на право користування землею, будуть і надалі демонтуватися. Підприємців про недопустимість порушень неодноразово попереджаємо, а якщо не бачимо належної реакції – надаємо приписи про бездіяльність. Ми підходимо до цього системно й принципово, головна мета – порядок у Полтаві.

Нагадаємо, що підприємці можуть забрати своє майно на КАТП-1628, оплативши місту витрати на демонтаж та зберігання. В іншому разі демонтовані МАФи через півроку реалізують і виручені за них кошти підуть до міського бюджету в якості компенсації.