Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Петрівсько-Роменській ОТГ розробляють Стратегію розвитку громади

16 липня у Петрівсько-Роменській ОТГ відбулося засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку громади.

Представники громади задавали питання раднику з регіонального розвитку Полтавського ЦРМС Вадиму Штефану та раднику з муніципальних послуг Полтавського ЦРМС Геннадію Фасію, які стосувалися напрямків розробки Стратегії ОТГ, вибору конкретних пріоритетів розвитку.

“Дуже приємно, що на зустрічі були присутні не тільки представники виконкому ОТГ, старостатів, але і місцеві підприємці, активісти”, – зазначив Вадим Штефан.

В результаті засідання розроблено графік створення Стратегії ОТГ до 2027 року. Протягом 3-х тижнів вирішено провести опитування мешканців.

“Вже на цьому етапі добре зрозуміло, що громада ідентифікує сильні та слабкі сторони свого розвитку, а також реалістичні можливості і загрози зовнішнього середовища. Адже мета керівництва цієї ОТГ зрозуміла – зробити життя мешканців ще комфортнішим. У 2027 році 14-річна школярка закінчить університет і думатиме, чи повертатися у громаду жити . Думаю, що одним із завдань розробки Стратегії – зробити все, аби ця школярка хотіла повернутися жити і працювати у Петрівсько-Роменській ОТГ”, – говорить Вадим Штефан.