Ви тут:
Суспільство 

У окупантів РФ на Донбасі не вистачає кваліфікованих військових спеціалістів, – розвідка

За повідомленням Головного управління розвідки Міноборони України, командування російських окупаційних військ намагається в авральному порядку вирішити проблему неукомплектованості з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ навідниками-операторами та механіками-водіями бойових машин. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Водночас, за результатами перевірки комісіями ЗС РФ стану справ у підрозділах окупаційних військ визнано незадовільною організовану у навчальних центрах прискорену підготовку військовослужбовців за зазначеними спеціальностями, що призвело до виведення з ладу значної кількості військової техніки внаслідок грубих порушень правил її експлуатації непідготовленим особовим складом.

Як інформує Головне управління розвідки Міноборони України, у зв’язку з цим, прийнято рішення тимчасово обмежити поставки нової техніки з Росії та посилено вимоги до командування російських окупаційних військ щодо ремонту озброєння і військової техніки на виробничих потужностях підприємств тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.